E-Ticaret Ürünleri Haakında Yapılan Yorumlar...www.tuketiciyorumlari.gen.tr Üye Girişi Top 100 İletişim
Kategori Listesi Marka Listesi
 

 

Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659)


Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659)
4 Puan Verildi
33 Yorum Var
 
Ürünün Yaklaşık Fiyatı :
39 TL
 
Sayfa Hiti :
3371 Kişi
 
Marka : Discover
   
Yayın Tarihi :
2011-11-02 00:00:00
 
Referans Kodu :
evdiscover3659
 
   
Ürün Açıklaması :  

4ü 1 arada; kapalı alanlardaki havanın kalitesini korumak için tesirli ve iktisadi 1 çözümdür
hava temizleyicisi
hava nemlendiricisi
oda kokusu
dekoratif
musluk suyu yeterlidir
6 eşsiz nev parfümü bulunmaktadır.
220 volt elektrikle çalışır
Ürün Özellikleri :  

koku
beyaz
kullanım şekli
hava temizleme cihazları (kokulu)
   
Kullanım Kılavuzu :  
Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Kullanım Kılavuzu Henüz Eklenmemiştir.
   
Yetkili/Teknik Servisleri:  
Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Yetkili - Teknik Servisi Henüz Eklenmemiştir.
   


Müşteri Yorumları
Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659)
Ortalama 4 Puan Verildi.
33 Kullanıcı İnceledi.

Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
3 Puan Verildi Vasat Bir Ürün
Cihazı Vasat buldum. Evet dekoratif şekilli bir cihaz. Verdiği farklı renklerdeki ışık hoş bir görüntü veriyor. Evet oda parfümü olarakta başarılı bir cihaz. Ama hava nemlendirme konusunda yeterince güçlü değil. 10 - 20 m2 bir odada belki iyi sonuçlar verebilir ama ben 60 - 70 m2 bir odada denediğim için, yeterli bulmadım. Hava temizleme konusunda ise durum çok kötü. Tamam cihaz temiz bir hava üflüyor, ama dağda yada vadide ki gibi tertemiz bir hava vermiyor. Ayrıca cihazdan çıkan havayı delikten kokladığınız zaman aldığınız temiz hava kokusunu, odanın başka bir yerinde nefes alırken hissedemiyorsunuz maalesef.
Önder Akdoğan Tarafından 2014-12-20 15:12:20 Tarihinde Antalya Şehrinden 3 Puan Vermiş.Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi Tavsiyesi
Olarak Ürününü Kullananların Puanlamalarını Sağlıyoruz. Bu Ürün İle İlgili Yorumuz Varsa Aşağıdaki Formu Kullanarak Ekleyebilirsiniz.
Tarafından 2013-12-21 11:12:00 Tarihinde Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi beğenmedim
ürünü bikaç kamer önce aldım nemlendirme özelliği var diye.ama yok sadece odanın havasını değiştiriyo o kadar nemlendirmesini istiyorsanız almayın.kaloriferli evde nemlendirme şart o yüzden işe yaramaz
İsimsiz Tarafından 2012-05-19 00:00:00 Tarihinde MERKEZ/Niğde Şehrinden 5 Puan Vermiş.Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi sigara dumanını gidermiyor.
ürünü burda yazan yorumlar doğrultusunda sipariş verdim ama tüm bu yorumların cihazla hiç 1 alakası yok... özellikle sigara içilen 1 ortamda havaya hemen hemen hiç 1 etkisi yok sadece koku yayıyor ve buda sigara kokusunu gideriyor ama başka 1 odadan tekrar içeri girdiğinizde vaziyeti farkediyorsunuz..
İsimsiz Tarafından 2012-05-18 00:00:00 Tarihinde KARTAL/İstanbul Şehrinden 5 Puan Vermiş.Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
4 Puan Verildi fena değil
merhabalar;biz yıllar önce air voom almıştık;eskittik tekrar tıpkı markadan almaya karar verince bulamadık.bunda karar kıldık.pembe rengini aldık,hoş.çok hafif çocuk oyuncağı gibi birşey.biraz uğultulu çalışıyor ama rahatsız edici değil,gece rahatsız edebilir.solüsyonları sanki bildiğimiz spreyli oda kokularının rahatsız edici özelliği gibi ilk suya ilave dildiğinde aracısız rahatsız yazar sonrasında hemen kokusu kayboluyor.comfort multi sprayi aldım,güzel.verilen paraya bakılırsa kötü değil.yine okunuşu tavsiye ederim.
İsimsiz Tarafından 2012-05-02 00:00:00 Tarihinde ÇORLU/Tekirdağ Şehrinden 4 Puan Vermiş.Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi yapan zeki adammış
çalıştığı zaman yağmurlu havaya hafif açılmış pencereden gelen nemli esintiye benzer nefha veriyor. tabi bu arada emiş yaptığı havadaki tozları savurduğu su içinde hapsederek kendi kapasitesinde havayı da temizlemiş oluyor. sadece hava temizleme cihazı aldığımızda sık sık değiştireceğimiz süzek masrafından kurtarıyor. katılan kokularda çalıştığını henüz iyi hissetmemizi sağlıyor.
İsimsiz Tarafından 2012-04-29 00:00:00 Tarihinde SEYİTGAZİ/Eskişehir Şehrinden 5 Puan Vermiş.Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi çok memnun kaldım
ürünü gördüm ve yorumları okuduktan sonra hemen aldım. çok memnun kaldım. evde özellikle çocuk odasında bence kullanılabilecek güzel ve şık biir cihaz. bence deneyin memnun kalırsınız.
İsimsiz Tarafından 2012-04-28 00:00:00 Tarihinde MERKEZ/Kırşehir Şehrinden 5 Puan Vermiş.Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi dekoratif ve ihtiyaç haline gelmiş 1 makine
fakat yanında 1 tane küçük parfüm gönderiyorlar ve azıcık ses çıkarıyor onun dışında koku verme olayı çok güzel. nemlendirme ve hava temizleme özelliğine okunuşu diyecek yok ve işaret önemlisi yine işaret ucuz paha teşekkürler .
İsimsiz Tarafından 2012-04-19 00:00:00 Tarihinde EYÜP/İstanbul Şehrinden 5 Puan Vermiş.Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi ben hakeza koku görmedim
inanın kız arkadaşlarımın kullandığı kötü parfümlerin kokusu henüz iyi geliyor burna ego bu kadar gösterişli koku görmedim fiyatı ucuz ama çok kullanışlı değil tavsiye etmiyorum
İsimsiz Tarafından 2012-03-30 00:00:00 Tarihinde MERKEZ/Kütahya Şehrinden 5 Puan Vermiş.Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
4 Puan Verildi çok sessiz
herkese selam..ürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum .kokuları muhtesem..evde bebek var ve malum camları çok açamıyoruz bu sebepten eve vâsi bi koku sağlamak istedik..iyi pilli otomatik olanlarından almamışız..bu ürün filvaki taze bi hava sağlıyor..zaten başka sitede satıldığını görmedim o nedenle her zaman ki gibi tavsiyemdir..
İsimsiz Tarafından 2012-03-15 00:00:00 Tarihinde AVCILAR/İstanbul Şehrinden 4 Puan Vermiş.


 

Yorum Ekle
Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) Ürünü ile ilgili görüşlerinizi ve deneyimlerinizi herkesle paylaşın...
Yorum Başlık :
Yorumunuz :*
Değerlendirme Puanı :
Adınız - Soyadınız:
Email Adresiniz :

Sitede Gösterilmeyecektir.
Bulunduğunuz Şehir
Güvenlik Kodu :
 


Paylaş
 

 

 

Benzer Ürünler
Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659)
Discover Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3659) 4 Puan Verildi 33 Yorum Var
Kingpost Nem Alma Cihazı
Kingpost Nem Alma Cihazı 4 Puan Verildi 41 Yorum Var
Fioretto Sarı Sıcak Likit Oda Spreyi (100 ml)
Fioretto Sarı Sıcak Likit Oda Spreyi (100 ml) 0 Puan Verildi 0 Yorum Var
Discover Led (ışıklı) Tablalı Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı  (DSR3666)
Discover Led (ışıklı) Tablalı Hava Nemlendirme + Oda Parfümü + Hava Temizleme Cihazı (DSR3666) 4 Puan Verildi 8 Yorum Var
Olefini CF-2710 Hava Nemlendirme Cihazı(Serin Buhar)
Olefini CF-2710 Hava Nemlendirme Cihazı(Serin Buhar) 0 Puan Verildi 0 Yorum Var
Biozone 500 Hava Temizleme Cihazı
Biozone 500 Hava Temizleme Cihazı 4 Puan Verildi 2 Yorum Var
Defender Hava Temizleme Cihazı (Fda Onaylı)
Defender Hava Temizleme Cihazı (Fda Onaylı) 5 Puan Verildi 2 Yorum Var
Sharp KC-C70E PlasmaCluster Hava Temizleme & Nemlendirme Cihazı
Sharp KC-C70E PlasmaCluster Hava Temizleme & Nemlendirme Cihazı 0 Puan Verildi 0 Yorum Var
Ecoquest Eco Box Hava Temizleme Cihazı
Ecoquest Eco Box Hava Temizleme Cihazı 0 Puan Verildi 0 Yorum Var
Boneco Hava Temizleme Cihazı Karbon Filtresi
Boneco Hava Temizleme Cihazı Karbon Filtresi 0 Puan Verildi 0 Yorum Var

 

 

Hızlı aramalar

Dsmart Serend Simtel Kullanımı Philips Fidelio Dbc Bekbars Alarm 81266 Thomas Genius S1 Aquafilter Sunny At-146 Clatronic Aks-828 Guardset Alf İyonizer Felix Sinbo Svc Biozone Siemens Vz41afg Nasıl Çalışır Philips Fidelio Kullanma Talimatı Siemens Z3 Fakir Vigor Philips Hava Temizleme Cihazı Fakir Taste 84206 Hava Temizleme Cihaz Tavan Vantilatörü Sinek Kovucu Goldmaster Thomas Genius Alarm İyonizer Kenwood Vc-2472 2200w Toz Torbasız Elekt Bosch Bsg Polti Ani Su İsitici Street İi Fioretto Boneco Genius Casio Fx Supurge Samsung Sc-8581

tuketiciyorumlari.gen.tr tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. tuketiciyorumlari.gen.tr'de verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden,yorumlardan veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı tuketiciyorumlari.gen.tr sorumlu tutulamaz. tuketiciyorumlari.gen.tr'de yer alan müşteri yorumları, o ürün ile ilgili bilgi verilmek amacıyla yayınlanmaktadır, yorumlarla ilgili sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. tuketiciyorumlari.gen.tr'de yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.